Księgowość małych firm

Księgowość małych firm

Prowadzenie małej firmy wiąże się z szeregiem korzyści, które osiągnąć może aktywny przedsiębiorca. Mała firma to także ułatwienia w zakresie księgowości, nie bez powodu nazywanej w tym przypadku małą księgowością. Warto jednakże pamiętać, że niezależnie od wielkości działalności gospodarczej zadania przedsiębiorcy związane z realizacją zobowiązań podatkowych oraz prowadzeniem wymaganych prawem ewidencji mogą okazać się nader skomplikowane. Z Con-Trust prowadzenie księgowości małej firmy w Poznaniu stanie się proste i przejrzyste. Powierzając nam swoją księgowość, decydujesz się na wybór profesjonalnych usług, które wpłyną na optymalizację działania Twojego przedsiębiorstwa oraz efektywną realizację założonych celów gospodarczych.

Księgowość małych firm w Poznaniu – wszystko, co potrzebne przedsiębiorcy

W Con-Trust staramy się zadośćuczynić rozmaitym potrzebom małych przedsiębiorców. W skład naszej oferty wchodzi m.in. prowadzenie (w zależności od wybranej formy opodatkowania) księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów, a także prowadzenie ewidencji dodatkowych (np. środków trwałych), jeśli tylko obowiązek ich prowadzenia został nałożony na przedsiębiorcę przez przepisy prawa podatkowego. Oferujemy nadto realizację obowiązku regularnego odprowadzania składek ZUS oraz sporządzanie deklaracji podatkowych. Tym jednak, co wyróżnia naszą firmę spośród innych biur rachunkowych jest staranność w przekazywaniu zdobytej na przestrzeni lat wiedzy Klientowi. Jaką formę działalności wybrać? Jak prowadzić małą firmę, by minimalizować obciążenia podatkowe? Jak sprawić, by nasze działania nie spowodowały niepożądanych sankcji? W Con-Trust indywidualizujemy świadczone usługi księgowe dla firm w Poznaniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie odpowiadać na tak postawione pytania i tym samym sprostać rozmaitym wymaganiom Klienta.

Prowadzenie rachunkowości z Con-Trust – Jakie są nasze cele?

Priorytetem Con-Trust jest świadczenie usług w taki sposób, by ułatwić naszym Klientom codzienne prowadzenie działalności i realizację planowanych przedsięwzięć. Temu nadrzędnemu celowi podporządkowane są cele poboczne związane z umożliwieniem osiągnięcia wyższych zysków oraz zapewnienia Klientom spokoju i pewności – nieodzownych w przypadku optymalnego prowadzenia działalności. Powierzając prowadzenie księgowości w małej firmie w Poznaniu biurze rachunkowemu Con-Trust, minimalizujesz ryzyko niepowodzenia finansowego, nadto zabezpieczasz własne przedsiębiorstwo przed naruszeniem prawa oraz ingerencją organów podatkowych.

Księgowość małych firm w Poznaniu – wieloletnie doświadczenie

W Con-Trust zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów dysponujących wieloletnim doświadczeniem z zakresu świadczenia usług księgowych. Nasi pracownicy starają się nieustannie poszerzać własne kompetencje, by w ten sposób jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w Con-Trust jesteśmy na bieżąco z aktualnymi zmianami prawa podatkowego, a naszą działalność prowadzimy zawsze z uwzględnieniem zmian, które dopiero mają nadejść. Dzięki temu możemy skutecznie pomagać naszym Klientom w planowaniu następnych kroków finansowych i gospodarczych.

© 2017 Unicoll. Wszelkie prawa zastrzeżone.