Usługi księgowe

Usługi księgowe

Dla wielu z nas dokumentacja stanowi nie lada wyzwanie. Gdy zbliża się termin rozliczenia PIT, często spotykamy się z problemami i zasięgamy rady doświadczonych specjalistów, którzy pomagają nam wypełnić odpowiednie rubryczki. Takich obowiązków nie są również pozbawione firmy, niezależnie od wielkości i zasięgu ich działania. Każde przedsiębiorstwo zobligowane jest do prowadzenia pełnej księgowości, która daje wgląd w działalność, uwzględniając koszty, zyski oraz wiele innych istotnych szczegółów, którymi zajmuje się profesjonalne biuro księgowe. W Poznaniu obowiązki te może przejąć firma Con-Trust s.c. z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi księgowe w Poznaniu, zarówno dla firm, przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Pomagamy w wypełnianiu dokumentacji oraz rozliczaniu się z urzędami, dzięki czemu mamy gwarancję poprawności oraz legalności.

Usługi księgowe w Poznaniu

Specjaliści w zakresie usług księgowych w Poznaniu

Przedsiębiorcy są specjalistami w zakresie tematyki, którą się zajmują. W przypadku kawiarni będą to doświadczeni managerowie, natomiast w restauracji kucharze i ludzie z pasją do gotowania znający się na rynku gastronomicznym. Nie znaczy to jednak, że właściciele firm muszą być obeznani we wszystkim. Każdy powinien robić to, co umie najlepiej. My znamy się na formalnościach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jako biuro księgowe w Poznaniu związujemy się umową z Klientami, którym świadczymy usługi. Zapewniamy terminowość oraz rzetelne podejście do podejmowanej przez nas pracy. Nasza wieloletnia działalność pozwoliła nam wypracować wysoką pozycję, jeśli chodzi o usługi księgowe w Poznaniu. Szerokie grono zadowolonych Klientów doceniło już nasze zaangażowanie, profesjonalne podejście do pracy oraz wiedzę, dzięki której ułatwiamy przedsiębiorcom wgląd w rozwój danej firmy. To pozwoliło wielu dyrektorom podjąć intratne decyzje w przyszłości, a przede wszystkim rzetelnie rozliczyli się z urzędami.

Pomoc w prowadzeniu biznesu

Nierzadko zdarza się tak, że dyrektor danego przedsiębiorstwa stoi przed trudnym wyborem, nie wiedząc, jakie podjąć kroki. Usługi księgowe w Poznaniu nie ograniczają się wyłącznie do prowadzenia obowiązkowej dokumentacji. Świadczymy również pomoc w zakresie codziennego funkcjonowania firmy. Doradzamy, jakie decyzje biznesowe będą opłacalne, wyliczamy koszty oraz szacujemy zyski. Nasi wyspecjalizowani księgowi chętnie śledzą bieżący rynek pracy, dzięki czemu mogą udzielać rzetelnych porad dotyczących biznesu, którym zajmują się nasi Klienci.

Dzięki temu stanowimy wiarygodne źródło informacji, dzięki któremu można przejąć pełną kontrolę nad rozwojem swojej firmy. Pewność, że właściwie rozliczyliśmy się z urzędami oraz innymi placówkami publicznymi zapewni nam spokój, a także pozwoli uniknąć nieprzyjemności i kar związanych z błędnym wypełnieniem dokumentów lub pominięciem jednego z nich. Kompleksowe usługi księgowe w Poznaniu, jakie świadczymy, to działalność na najwyższym poziomie oparta na wszystkich regulacjach prawnych dotyczących obowiązków rozliczania się firmy czy osób fizycznych z urzędami.

Kompleksowe usługi dla naszych Klientów

Usługi księgowe w Poznaniu świadczymy na najwyższym poziomie. Dbając o zadowolenie Klienta, oferujemy kompleksowe usługi z zakresu ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych, ewidencji sprzedaży oraz zakupów dla celów VAT i wiele innych. Występujemy również w roli reprezentanta w urzędach czy inspektoratach ZUS. W oparciu o naszą wiedzę jesteśmy w stanie podejmować rozsądne kroki, które działają na korzyść Zleceniodawcy. To sprawia, że Jego firma może się rozwijać, przestrzegając przy tym wszystkich przepisów prawnych. Klienci nie muszą szukać porad ani usług w kilku miejscach – my świadczymy kompleksową pomoc i gwarantujemy pełne zaangażowanie naszych pracowników.

Legalne i skuteczne usługi księgowe w Poznaniu

Współpracujemy z kilku- i kilkunastoletnimi przedsiębiorstwami, ale jesteśmy również otwarci na współpracę z tymi, którzy dopiero planują założyć własną działalność. Dla nich układamy biznesplan. Czynnie uczestniczymy w powstawaniu nowych firm, dzięki czemu wiele z nich osiągnęło wysoką pozycję w rankingu, jeśli chodzi o dziedzinę, w której się specjalizują. Biuro księgowe w Poznaniu Con-Trust s.c. posiada licencję Ministra Finansów nr 1191/96, która gwarantuje, że świadczymy legalne usługi księgowe w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, w którym ustalimy warunki współpracy.

Kontrola nad własnym biznesem

Świadczymy pełne usługi księgowe w Poznaniu – zakres naszej oferty jest niezwykle szeroki, dzięki czemu możemy zaproponować całą gamę możliwości, jeśli chodzi o naszą działalność. Pomagamy rozwijać się firmom, kontrolować jej wydatki, a także śledzić sukcesy i ewentualne potknięcia, co pozwala na dalszym etapie podejmować korzystne decyzje. W ten sposób można przejąć kontrolę nad swoim biznesem, ponieważ dobrze świadczone usługi księgowe w Poznaniu pozwalają mieć ogląd na całość funkcjonowania firmy. W dodatku można mieć pewność, że do urzędów trafi poprawnie wypełniona dokumentacja.

Usługi księgowe

© 2017 Unicoll. Wszelkie prawa zastrzeżone.