Co nas wyróżnia

Doświadczenie – nasze usługi księgowe świadczymy już od prawie 30 lat. Utrzymanie na rynku ponad ćwierć wieku sprawiło, że zetknęliśmy się z wieloma różnymi sytuacjami i problemami, z którymi zwracali się nas klienci. Proponowaliśmy im najlepsze rozwiązania, co powodowało, że z każdym rokiem przybywało coraz więcej zadowolonych osób.

Wiedza – bazując na doświadczeniu naszych ekspertów, posiadamy wszechstronną wiedzę z branży księgowości i rachunkowości. Chętnie dzielimy się rozwiązaniami, podpowiadamy, wybieramy najlepsze metody pracy.

Fachowa obsługa – sprawy klienta w momencie zawarcia współpracy stają się naszymi zadaniami, które chętnie wypełniamy. Z naszej strony odbiorca może liczyć na rzetelną obsługę wykwalifikowanych specjalistów, którzy rzeczowo wyjaśniają niezrozumiałe kwestie podatkowe.

Profesjonalizm i terminowość – starannie i z pełnym zaangażowaniem zajmujemy się wszelkimi powierzonymi zadaniami. Cechuje nas odpowiedzialność oraz przestrzeganie wszelkich terminów, wiedząc jak istotny jest to element naszej pracy.

Innowacyjność – Pracujemy na jednym z najlepszych programów księgowych, który zapewnia nam porządek w dokumentach i komfort usług. Profesjonalne oprogramowanie zwiększa naszą efektywność, co przekłada się na lepszą jakość oferowanych zleceń.

Atrakcyjne ceny – nasza oferta i cennik usług ustalany jest indywidualnie dla każdego w zależności od potrzeb.  Dbamy o przejrzystość warunków współpracy. Elastyczność usług pozwala dobrać odpowiednie rozwiązania dla każdego zainteresowanego.

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla jednoosobowych działalności, małych, średnich firm, dużych przedsiębiorstw, stowarzyszeń czy fundacji. Poradę i pomoc w kwestii rozliczeń podatkowych znajdą także u Biuro podatkowe Con-Trust s.c. świadczy usługi z zakresu księgowości, spraw kadrowo-płacowych, jak i doradztwa finansowego.

Biuro Con-Trust powstało w 1991 roku w Poznaniu  i od tego czasu zapewnia usługi na najwyższym poziomie, a rzesza zadowolonych klientów z każdym rokiem się powiększa. Tak długa obecność na rynku finansowo-księgowym sprawia, że możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze kontrahentów.

Nasi specjaliści zapewniają fachową poradę i doradztwo. Doświadczony zespół oferuje pomoc w obsłudze księgowości oraz rzetelne wykonywanie zleconych zadań. Gwarantujemy poufność powierzonych przez Państwa danych, jak i terminowość realizacji. Wszystko to przekłada się na zaufanie wśród klientów i nieposzlakowaną opinię na rynku.

Biuro posiada licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych.

     Dlaczego My?

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla jednoosobowych działalności, małych, średnich firm, dużych przedsiębiorstw, stowarzyszeń czy fundacji. Poradę i pomoc w kwestii rozliczeń podatkowych znajdą także u nas osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej. Przekazujemy wiedzę i proponujemy najlepsze rozwiązania w kwestiach doradztwa księgowego, finansowego, podatków, ubezpieczeń społecznych i wielu innych. Reprezentujemy naszych klientów przed organami publicznoprawnymi.

Firmę Con-Trust tworzą ludzie skrupulatni, ale i kreatywni, nastawieni na sukces, z chęcią podejmujący nowe wyzwania. Cały czas podnosimy kwalifikacje naszej kadry. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, zgłębiamy wiedzę, aby być na bieżąco z aktualnymi regulacjami prawa podatkowego. Naszą cenną wartością jest długoletnie doświadczenie w kwestii obsługi klienta. Warto dodać, że przez wiele lat mieliśmy okazję współpracować z poznańskimi uczelniami wyższymi, którzy z chęcią kierowali do nas swoich studentów na praktyki.

Firma Con-Trust, to połączenie tradycji z nowoczesnością. Działalność rozpoczynaliśmy jako firma rodzinna, do której z czasem dołączali kolejni pracownicy. Biuro wyrosło na bazie rodzinnych wartości i cennej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Cieszymy się uznaniem wśród naszych kontrahentów, którzy z pełnym zaufaniem oddają nam swoje sprawy. Jako przedsiębiorcy aktywnie działamy w branży finansów i księgowości.  Każdego roku przyczyniamy się do zbierania 1% podatku na rzecz fundacji rachunkowych.